Stepper SI 60005 F011
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
STEPPER EYEWEAR jest firmą niemiecką, która powstała w 1970 roku. Osiągnęła już wiele sukcesów dzięki kreowaniu wyjątkowych opraw i ponadczasowy design. Okulary wykonywane są z tytanu, stali nierdzewnej i TX5, nowoczesnego poliamidu – dzięki temu nie ulegają korozji, są bardzo lekkie i antyalergiczne. Typowe wzornictwo opraw marki STEPPER w połączeniu z aktualnymi trendami mody, tworzy idealną kolekcję dla młodszej generacji.Perfekcyjnie wykonane oprawy stanowią ambitne kombinacje materiałów: TX5, tytanu, gumy, PPSU i NXT przy wykorzystaniu dwukolorowej technologii formowania.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | MATTE BROWN/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

















