Saint Laurent SL 651 Vitti 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent ur.1 sierpnia 1936 w Oranie w Algierii – francuski projektant mody i współtwórca domu mody Yves Saint Laurent. Wprowadził modę na tweedowe marynarki, ubrał kobietę w smoking. Już w młodości uchodził za jeden z wyjątkowych talentów świata mody. Świat marki Yves Saint Laurent cechują niezwykła pasja, kreatywność, odwaga i fantazja. Historia sukcesu firmy wciąż trwa…
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
