Saint Laurent CLASSIC 11 071
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent ur.1 sierpnia 1936 w Oranie w Algierii – francuski projektant mody i współtwórca domu mody Yves Saint Laurent. Wprowadził modę na tweedowe marynarki, ubrał kobietę w smoking. Już w młodości uchodził za jeden z wyjątkowych talentów świata mody. Świat marki Yves Saint Laurent cechują niezwykła pasja, kreatywność, odwaga i fantazja. Historia sukcesu firmy wciąż trwa…
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | CLEAR BROWN |
| Kolor oprawki | SILVER |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
