Pepe Jeans PJ 7503 119
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Pepe Jeans London powstała w latach 70. w Londynie, w dzielnicy Notting Hill — kolebce brytyjskiej popkultury i street style’u. Kolekcje projektowane są z myślą o osobach, które cenią indywidualność, lekkość i swobodę wyrazu. Kolekcje okularowe regularnie inspirują się teksturą denimu, co widać w tłoczeniach i fakturach zauszników.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
