Oprawki Ørgreen THUNDERSTRUCK 1279
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Ørgreen słynie z pomysłowego podejścia do projektowania i innowacyjnego połączenia kolorów. Oprawy projektowane i opracowywane są w Danii, a następnie wysyłane są do ręcznej manufaktury w Japonii, znanej i cenionej za swoje wysokie standardy i jakość wykonania. Okulary Ørgreen to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości ale w minimalistycznym wydaniu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | BLUE/ORANGE |
| Rozmiar szkła (mm) | 59 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 155 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

