Oprawki Ray-Ban® Junior RY1631-3933
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Ray-Ban® to ponadczasowość, autentyczność, legendarny styl, odwaga i wyjątkowa technologia. Te fundamentalne wartości marki sprawiły, że Ray-Ban® stał się liderem świata okularów. Najważniejszy przekaz marki związany jest z hasłem reklamowym NEVER HIDE, które komunikuje: miej odwagę być sobą - najmodniejszą rzeczą jaka może być jesteś TY sam.
Ray-Ban® to także wysoko rozwinięta technologia – zarówno soczewek jak i materiałów opraw. Już sama nazwa marki (od angielskiego „blokować promienie”) komunikuje ten technologiczny potencjał. W ostatnich lata dzięki dużym inwestycjom w badania i rozwój marka wprowadziła m.in.: okulary wykonane z włókna węglowego i tytanu.
Marka Ray-Ban® co roku odświeża najlepsze swoje modele, a także dodaje nowe dzięki czemu każda kolekcja jest bardzo różnorodna. Znajdziemy tu zarówno klasyczne kształty i spokojne kolory, jak i odważne, ekstrawaganckie modele.
Ray-Ban® to okulary dla tych, którzy zawsze mają oczy szeroko otwarte na świat.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor oprawki | PINK/VIOLET |
| Rozmiar szkła (mm) | 47 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 115 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


