Oprawki Polaroid PLD 6204/CS LKS 99
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Polaroid, jest liderem technologii soczewek polaryzacyjnych. Zapewniają ochronę przed promieniami UVA, UVC i UVB. Cechuje ich oryginalna gra kolorów i jakoś wykonania. Zaawansowana technologia wykorzystana do produkcji tych okularów sprawia, że jedynie nieszkodliwe, pionowe promienie słoneczne są przepuszczane przez filtr. Dzięki temu, szkła utrzymują taki kontrast, który pozwala uzyskać czysty obraz, dokładne odwzorowanie kolorów, doskonałą widoczność i redukuje zmęczenie oczu. Polecane są szczególnie osobom prowadzącym samochody. Dobra jakość za niewielkie pieniądze!
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Nakładka przeciwsłoneczna | Tak |
| Kolor oprawki | GOLD + BLUE +GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
