Oprawki JOOP! 83315 3100
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka JOOP! została założona w 1978 przez Wolfganga Joop i jest niemiecką firmą odzieżową. Pierwsze kolekcje odzieży damskiej i męskiej zostały zaprezentowane w połowie lat osiemdziesiątych. JOOP! to połączenie nowoczesności i oryginalności. Oprócz mody damskiej i męskiej JOOP! ma w swojej ofercie perfumy, zegarki oraz designerskie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary są wykonane z wysokiej jakości materiału, które dają uczucie komfortu i wygody.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 50 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 132 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


