Oprawki Disney Frozen II DP AA062 C05
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Disney Frozen II -okulary korekcyjne dla dzieci. Kolorystyka, ciekawe kształty, wzorowane są na fikcyjnej postaci znanej z komiksów, gier i filmów.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT LIGHT BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 46 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 125 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
