Oprawa Yalea VYA 115 300Y
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Yalea to zupełna nowość na rynku optycznym. Kieruje się głównie wartościami takimi jak podkreślanie naturalnego piękna, kobiecość, elegancja. Marka dedykowana jest tylko kobietom. Ambasadorkami marki są Cindy Crawford i Bianca Balti, obie będące symbolami zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego piękna.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |






