Oprawa McLaren ML MS85009 C03
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
McLaren jest znany ze swojej innowacyjności i kojarzy się z supersamochodami. Luksus swoich samochodów, przeniósł na inne aspekty życia codziennego np. na produkcję okularów. W ofercie są okulary pełne, bezramkowe, metalowe, tytanowe i plastikowe. Są lekkie i bardzo wygodne.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE GREY/BROWN RUBBER |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |





