Oprawa Liu Jo LJ 2782 029
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Założona w latach 90-tych przez braci Vannice i Marco Marchi, Liu Jo jest synonimem nowoczesnego włoskiego stylu. Filozofia marki jest poświęcona wzmacnianiu naturalnej kobiecości i piękna każdej kobiety. Kolekcja Liu Jo Eyewear odzwierciedla naturalną kobiecość i piękno współczesnej kobiety. Okulary zawierają kamienie szlachetne, brokat, zdobienia, urzekające detale i modne kształty. Nietuzinkowe ozdoby nadają oprawom kobiecy wygląd.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREY/RED |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
