Oprawa Linda Farrow Newel lf 102A C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT WINE/LIGHT GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 49 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

