Oprawa Guess GU 2722 020
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Guess jest marką założoną w 1981r. przez czterech braci Georges'a, Armanda, Paula i Maurice'a Marciano. Oprócz ubrań, perfum, torebek i butów, firma zajmuje się także produkcją innych akcesoriów, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary firmy Guess, charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką i elegancją.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Multikolor |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | 020 |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |





