Oprawa Calvin Klein CK 23543 023
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Calvin Klein jest jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Jej założycielem jej słynny projektant mody Calvin Richard Klein. Początkowo marka koncentrowała się na kobiecych płaszczach, by potem rozwinąć linię na odzież damską, a następnie sięgnąć po modę męską, jeansy, bieliznę, perfumy i okulary. Świeżość, nowoczesność, minimalizm oraz zasada „mniej znaczy więcej” to filozofia tej marki.
Linia tradycyjna CALVIN KLEIN to przede wszystkim okulary w klasycznych sylwetkach i wyrazistej kolorystyce, które łączą w sobie nowatorskie detale z modnym stylem. Oprawy z tej linii zawierają elementy tytanowe, akcenty metalowe, otwarty mostek oraz rzeźbiony krystaliczny octan. Kolekcja z tej linii przeznaczona jest głównie dla osób eleganckich, ceniących tradycję i jednocześnie nowoczesność.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | STRIPED GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

