Onono T32 19-4 T0058
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Onono to niemiecka marka okularów. Okulary są bardzo elastyczne, bardzo lekkie i szlachetnie wykonane, tytanowe.
W ofercie firmy są okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | SLATE |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
