Okulary Victoria Beckham VB 7003/S EI7 08
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 99 mm |
| Szerokość mostka | 01 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 150 mm |

