Okulary Victoria Beckham VB 1002/S 807 9O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Twarzą marki jest założycielka, a zarazem główna projektantka Victoria Beckham. Kolekcja okularów Victoria Beckham to minimalizm, klasycyzm oraz nowoczesność. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK/ROSE GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

