Okulary Versace VE 4511 5514/3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gianni Versace – prekursor, kreator mody oraz założyciel firmy Versace. Pierwszy butik Versace powstał w 1978 r. w Mediolanie. Dziś to jeden z najbardziej szanowanych, wpływowych i wiodących domów mody na świecie. Pod nazwą Versace Collection kryje się zarówno odzież, biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA YELLOW |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

