Okulary Versace VE 4506U GB1/85
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gianni Versace – prekursor, kreator mody oraz założyciel firmy Versace. Pierwszy butik Versace powstał w 1978 r. w Mediolanie. Dziś to jeden z najbardziej szanowanych, wpływowych i wiodących domów mody na świecie. Pod nazwą Versace Collection kryje się zarówno odzież, biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | YELLOW |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
