Okulary Versace VE 2299 100287
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gianni Versace – prekursor, kreator mody oraz założyciel firmy Versace. Pierwszy butik Versace powstał w 1978 r. w Mediolanie. Dziś to jeden z najbardziej szanowanych, wpływowych i wiodących domów mody na świecie. Pod nazwą Versace Collection kryje się zarówno odzież, biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK GREY |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

