Okulary Versace VE 1308 1002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Gianni Versace – prekursor, kreator mody oraz założyciel firmy Versace. Pierwszy butik Versace powstał w 1978 r. w Mediolanie. Dziś to jeden z najbardziej szanowanych, wpływowych i wiodących domów mody na świecie. Pod nazwą Versace Collection kryje się zarówno odzież, biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 14 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
