Okulary Trussardi TSM 6176 T01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trussardi to włoska marka o ponad stuletniej historii, znana na całym świecie z produktów najwyższej jakości. Od początku swojej działalności firma tworzyła odzież z zachowaniem najwyższej jakości i staranności, co potwierdza fakt, że współpracowała z brytyjską rodziną królewską. Oprawki Trussardi to synonim luksusu, doskonałej jakości, odważne i modne wzory.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
