Okulary Tag Heuer TH 40017I 05D
dodaj do przechowalni
Opis
TAG Heuer to sławna na całym świecie firma. To znana z doskonałej jakości, precyzji oraz innowacyjnego designu. Ich kolekcje charakteryzują się nowoczesnym stylem, ponadto wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak tytan czy włókno węglowe, co zapewnia trwałość i lekkość. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prestiż i funkcjonalność.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR VIOLET BLUE |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

