Okulary Siens Creature 131 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siens Eye Code to włoska firma, produkująca okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | LIGHT PINK |
| Kolor oprawki | MATTE HAVANA |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
