Okulary Siens Creature 092 004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siens Eye Code to włoska firma, produkująca okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | BLACK/GREEN |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

