Okulary Roberta di Camerino RDS 508 00
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czerwień - zieleń - błękit to charakterystyczne trio dla włoskiej marki Roberta di Camerino. Oprawki od Roberta di Camerino są klasyczne, funkcjonalne, zawierają w sobie “awangardowy” pierwiastek, zajmujący szczególne miejsce w sercach znawców mody.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 23 mm |
| Szerokość oprawki | 141 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
