Okulary Res Rei Eyewear Solstice 920
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Uwaga! produkt dostępny wyłącznie w salonie. Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78
Res Rei Eyewear to włoska firma, produkująca okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem.
Produkt niedostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
