Okulary Progear Eyeguard EG-L 1031 C6
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary sportowe PROGEAR zostały opracowane z myślą o sportowcach i osobach żyjących aktywnie. Spełniają potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, okulary zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo i nieograniczoną swobodę. Każda oprawa wykonana z poliwęglanu to przemyślana konstrukcja: wewnętrzny ochraniacz od strony zawiasów chroni, szeroki nanośnik antyalergiczny z miękkiego tworzywa, daje komfort użytkowania. Modele są dostępne w czterech rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | SHINY METALLIC BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


