Okulary Prada Sport SPS 57V 1BC-06G
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prada założona została w Mediolanie w 1913 przez Mario Prada. Początkowo produkowano tylko torebki i luksusowe akcesoria podróżnicze. Wnuczka założyciela Miuccia Prada przejęła firmę w 1979 roku i rozszerzyła ofertę marki m.in. o ubrania i okulary. Prada od początku wzbudzała duże zainteresowanie. Współcześnie jest jedną z najbardziej luksusowych i pożądanych marek na świecie.
Druga linia tej marki: Prada Sport idealna jest dla osób prowadzących aktywny styl życia. Świat sportu inspiruje design i technologię stojącą za tą kolekcją. Metal, nylon i wyrafinowane rodzaje plastiku to tylko kilka wybranych materiałów jakie zostały użyte do stworzenia modeli z kolekcji przeciwsłonecznej i korekcyjnej. Dodatkowo dbałość o detale zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania – np.: gumowe wykończenia pomagają zapewnić wygodne dopasowanie się modeli niezależnie od wykonywanych czynności. Charakterystyczne, czerwone logo Prada Sport dodatkowo zaznacza szczególny charakter tych okularów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT POLARIZED |
| Kolor oprawki | SILVER |
| Rozmiar szkła | 61 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |





