Okulary Porsche P8785 C
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Porsche Design jest znana od 1972 roku, gdy swoimi innowacjami technicznymi doskonale połączyła funkcjonalność i czysty design okularów. Do produkcji tych okularów wykorzystywano wysokiej jakości materiały. Te w połączeniu z tradycją rzemieślniczą, precyzyjnym wykonaniem detali przynoszą w każdej kolekcji stylowe, klasyczne jak i nowoczesne okulary. Porsche Design każdego roku oferuje nową kolekcję, w której na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Tegoroczna kolekcja Porsche jest przepełniona dużą dawką klasycznego stylu i szeroką gama kolorów.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Tytanowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 22 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
