Okulary Persol Steve McQueen PO 0714SM 96/56
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Persol oznacza po włosku ‘dla słońca’ i od początku marka ta stała się ikoną eleganckiego stylu. W 1917 włoski optyk i fotograf Giuseppe Ratti rozpoczął produkcję najnowocześniejszych gogli ochronnych dla lotników i kierowców wyścigowych, zaadoptowane później przez włoskie siły zbrojne oraz innych krajów. W latach 30-stych wprowadzono na rynek okulary słoneczne oraz opracowano charakterystyczną dla tej marki technologię zausznika z ruchomym zawiasem.
Od początku, okulary marki Persol są także nieodzownym elementem garderoby znanych aktorów na planie filmowym – od Marcello Mastroianniego po Daniela Craiga jako najnowsze wcielenie Jamesa Bonda.
Okulary Persol przeznaczone są zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, świadomych własnej wartości, wykształconych, szukających wytworności oraz wyrazistej i wyszukanej elegancji.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY BLUE MIRROR |
| Kolor oprawki | TERRA DI SIENA |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Składane | Tak |














































