Okulary Onono T44 18-4 TA0004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W ofercie firmy są okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY/MIRROR LIGHT GOLD |
| Kolor oprawki | SLATE |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 23 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
