Okulary Moschino MOS 130/S 807 IR
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moschino to włoski dom mody, założony przez Franco Moschino w 1983 roku w Mediolanie, specjalizujący się w produkcji odzieży pret- a porter. Marka oprócz odzieży zaczęła produkować również obuwie, biżuterię, akcesoria, perfumy oraz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Uosobienie ironicznego glamu, lekkiego podejścia oraz dekadenckiego luksusu włoskiej marki i jej dyrektora kreatywnego Jeremego Scotta są kwintesencją domu mody Moschino. Kolekcja okularów ujawnia tercet ponadczasowych symboli marki, esencję wizerunku Moschino od 1983 roku: metaliczne logo, dżety i pluszowy miś. Paleta kolorów to czerń i szylkret za złotym metalowym wykończeniem wraz z bielą, czerwienią i niebieskim. Dominuje również róż, fuksja i turkus. Silne elementy złota przenikają całą kolekcję, w postaci wypukłego loga, dżetów, metalowych mostków itp.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | DARK GREY |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
