Okulary Miu Miu VMU 04U 2az-1o1
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Miu Miu marka stworzona przez Miuccie Pradę w 1992 roku. Uznawana jest na całym świecie jako wyjątkowa i zmysłowa. Przeznaczona dla kobiet wyrafinowanych, pewnych siebie, lubiących prowokować swoją osobowością. Oryginalne kształty, niespotykane zestawienia kolorystyczne to tylko niektóre wyróżniki tej marki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Transparent (Clear) |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | CLEAR |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

