Okulary Miraflex MF 1042 M571
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Miraflex, to okulary dedykowane dzieciom. Charakteryzują się ciekawą, bogatą kolorystyką i ciekawymi kształtami. Są starannie wykonane, zapewniają komfort noszenia. Bardzo dobrze dopasowują się do dziecięcej buzi.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor szkieł | DARK GREEN POLARIZED |
| Kolor oprawki | PINK |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 132 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


