Okulary Minima Sport-7 MS7P-M FM32V32P Blue
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minima to francuska marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary tej firmy charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, komfortem noszenia, są lekkie. Patentowe oprawki to gwarancja posiadania produktu z "najwyższej półki".
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Patentki |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY POLARIZED |
| Kolor oprawki | BLUE |
| Rozmiar szkła | 67 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |

