Okulary Loewe LW 40082U 30P
dodaj do przechowalni
Opis
Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78 lub 696-015-670
Założony w 1846 roku przez Enrique Loewe Roessberg, hiszpański luksusowy dom mody Loewe, stał się jedną z największych marek luksusowych. Głównymi produktami marki Loewe są skórzane torby damskie i męskie. Ubrania i dodatki Loewe łączą przeszłość z przyszłością, a ich tradycyjna estetyka intryguje swą nową, kreatywną odsłoną.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY PINK GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 144 mm |
| Szerokość mostka | 0 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
