Okulary Linda Farrow Baret lfl 1631 C2
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREEN |
| Kolor oprawki | GOLD/BROWN |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
