Okulary KreuzbergKinder LIA C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KreuzbergKinder to niemiecka marka, która ma w swojej ofercie oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Modele okularów są skierowane przede wszystkim do nowoczesnych zwolenników stylu industrialnego i miejskiego ale znajdą coś dla siebie także osoby ceniące futurystyczne retro. W "KreuzbergKinder wierzymy, że prawdziwa kreatywność kwitnie tylko wtedy, gdy podejmuje się ryzyko i przekracza granice".
.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GRADIENT VIOLET/PINK |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BEIGE |
| Rozmiar szkła | 50 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |








