Okulary Kaleos Ross C004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaleos, to hiszpańska marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary te charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, precyzyjnym wykonaniem, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | LIGHY ORANGE (Fotochromic GREY BROWN) |
| Kolor oprawki | MATTE GUNMETAL |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
