Okulary Kaleos Hoffmann C003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaleos, to hiszpańska marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary te charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, precyzyjnym wykonaniem, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREEN |
| Kolor oprawki | HONEY |
| Rozmiar szkła | 48 mm |
| Szerokość mostka | 24 mm |
| Szerokość oprawki | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
