Okulary Kador Strike 1-S 7007-M S12
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Kador została założona w 1962 r. w regionie Cadore, znanym jako mekka opraw okularowych. Od samego początku firma została założona w celu produkcji najwyższej jakości okularów rzemieślniczych, przy użyciu technik, które można zdefiniować jako czystą sztukę. Bez wątpienia okulary Kador to kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 146 mm |

