Okulary Jimmy Choo JC 5055U 500273
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jimmy Choo Yeang Keat to jeden z najsłynniejszych i najlepszych projektantów na świecie. Urodził się w Penang w Malezji w rodzinie o tradycjach szewskich. Jego produkty, bardzo szybko przyniosły mu międzynarodowy rozgłos. Jimmy Choo to ekskluzywna marka.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA HONEY |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



