Okulary Jimmy Choo JC 4017 302373
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jimmy Choo Yeang Keat to jeden z najsłynniejszych i najlepszych projektantów na świecie. Urodził się w Penang w Malezji w rodzinie o tradycjach szewskich. Jego produkty, bardzo szybko przyniosły mu międzynarodowy rozgłos. Jimmy Choo to ekskluzywna marka.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
