Okulary Jimmy Choo JC 2010HB 3022
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Jimmy Choo Yeang Keat to jeden z najsłynniejszych i najlepszych projektantów na świecie. Urodził się w Penang w Malezji w rodzinie o tradycjach szewskich. Jego produkty, bardzo szybko przyniosły mu międzynarodowy rozgłos. Jimmy Choo to ekskluzywna marka.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/PINK GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
