Okulary Jimmy Choo Gaya/S PEF IR
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jimmy Choo Yeang Keat to jeden z najsłynniejszych i najlepszych projektantów na świecie. Urodził się w Penang w Malezji w rodzinie o tradycjach szewskich. Jego produkty, bardzo szybko przyniosły mu międzynarodowy rozgłos. Jimmy Choo to ekskluzywna marka.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | GREEN |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 140 mm |

