Okulary Jaguar 37824 8200
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jaguar to nazwa marki luksusowych produktów. Pod tą nazwą, produkowane są ekskluzywne produkty, takie jak np. samochody, okulary. Okulary firmy Jaguar, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREEN POLARIZED (ANTYREFLEKS) |
| Kolor oprawki | MATTE GOLD |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 11 mm |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
