Okulary Jaguar 37468 4200
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jaguar to nazwa marki luksusowych produktów. Pod tą nazwą, produkowane są ekskluzywne produkty, takie jak np. samochody, okulary. Okulary firmy Jaguar, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, najwyższą jakością wykonania i elegancją.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Szaro-zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GREEN |
| Kolor oprawki | GUNMETAL |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

