Okulary J.F.Rey Camille 8542
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jean-François Rey jest jednym z czołowych projektantów okularów. W swoich projektach z powodzeniem łączy sztukę i najnowsze trendy ze światem nowych technologii. Projektant wykorzystuje nowatorskie rozwiązania technologiczne i procesy produkcyjne dążąc do uzyskania perfekcyjnego efektu końcowego. Dzięki temu udało mu się stworzyć oprawki z nowej kolekcji Premium dla mężczyzn -z tytanowym fleksem ukrytym w małej skrzynce czy kolekcję Lace, przeznaczoną dla kobiet- w której metal poddano specjalnym procesom powodując, że do złudzenia przypomina delikatną koronkę.
W swoich projektach J.F. Rey wydaje się być niczym nieskrępowany wykorzystując do produkcji szerokie spektrum materiałów, jak wysokogatunkowe włókna, acetat, elementy drewniane, aluminium czy tytan.
Modele wykreowane przez Jean-Francois Reya są skierowane przede wszystkim do nowoczesnych zwolenników stylu industrialnego i miejskiego ale znajdą coś dla siebie także osoby ceniące futurystyczne retro.
Propozycje Jean-Francois Reya dla kobiet to cała gama stylów - efektownie elegancki, klasyczny, śmiały, wyzywający, świeży oraz subtelnie powściągliwy.
Kolekcja J.F. Rey pozwala wyróżnić się z tłumu i wyznaczać nowe trendy. Logo na zauszniku jest bardzo delikatne lub ukryte, jednak dzięki ogromnej inwencji twórczej projektanta, okulary są rozpoznawane w kręgach pasjonatów akcesoriów i gadżetów z górnej półki.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Violet |
| Kolor soczewki | Szaro-zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Polaryzacja | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GREEN POLARIZED |
| Kolor oprawki | VIOLET/TRANSPARENT BLUE |
| Rozmiar szkła | 50 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
